GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Powiatowy Urząd Pracy zachęca do udziału w Europejskich Dniach Pracodawców

  Miło nam poinformować, iż Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, w ramach obchodów Europejskich Dni Pracodawców, planuje zorganizować:

  • Targi Pracy, które odbędą się 15.11.2017 r. w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Urzędu. Będzie to jedno z największych przedsięwzięć na lokalnym rynku pracy. Wszystkim wystawcom zapewniamy miejsce wystawowe wraz z odpowiednim wyposażeniem stanowiska.
  • Giełdy Pracy, które będą zorganizowane w dniach 13-24.11.2017 r. dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w kraju i za granicą. Dzięki organizacji takich przedsięwzięć będzie możliwość odbycia bezpośredniej  rozmowy z kandydatem do pracy.
  • Spotkanie informacyjne na temat pozyskiwania pracowników z zagranicy prowadzone przez Doradcę EURES, które odbędzie się 20.11.2017 r. w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Urzędu. Tematem spotkania będzie międzynarodowe pośrednictwo pracy.
  • Konferencję poświęconą Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu, która odbędzie się  23.11.2017 r. w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie Urzędu. Celem konferencji będzie przekazanie informacji obrazujących praktyczne oblicze KFS tzn. sposób aplikowania, beneficjentów wnioskujących o wsparcie, liczbę złożonych wniosków i zawartych umów, wysokość przyznanych środków, przeznaczenie przyznanej pomocy oraz podzielenie się zdobytymi doświadczeniami.

  Europejskie Dni Pracodawców będą jednym z największych przedsięwzięć na lokalnym rynku pracy, stąd pragniemy zaprosić przedstawicieli Państwa firmy do czynnego udziału.

  Jeżeli wyrażają Państwo chęć uczestnictwa, w którymś z w/w wydarzeń lub we wszystkich  prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa w Europejskich Dniach Pracodawców zamieszczonej na stronie Powiatowego Urzędu Pracy.

  Prosimy o składanie deklaracji do 31.10.2017 r.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.