GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

W środę 25.10.br. w Centrum Kultury odbyło się BŁOŃSKIE SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

   

  Błońskie spotkanie przedsiębiorczości 2017

   

  Spotkanie to organizowane jest od kilku lat w październiku, aby podsumować mijający rok, dowiedzieć się czegoś nowego i przede wszystkim zintegrować - niezaprzeczalnie bowiem sieć kontaktów jest jedną z najlepszych form budowania kapitału firmy.

  W swoim przemówieniu Burmistrz Zenon Reszka przypomniał najważniejsze  przedsięwzięcia i inwestycje zasługujące na szczególne wyróżnienie w bieżącym roku oraz przybliżył plany na najbliższą przyszłość. Nie zabrakło też specjalnego podziękowania, które Burmistrz skierował do przedsiębiorców za finansowe wsparcie najważniejszych wydarzeń gminnych oraz ich ogromnego udziału  w  przeprowadzanej w tym roku akcji charytatywnej.  

  Tradycją też jest, przegląd ciekawych błońskich firm - w zeszłym roku był to Browar Artezan, w tym - Royal Meat/Ana Food - producent m.in. kebabów. Specjalnym "bonusem" poza programem była prezentacja nowego modelu zegarka marki Błonie tym razem był to model Błonie Dukat.  Bardzo cieszy fakt, że marka ta zdobyła już licznych fanów,  również wśród błońskich przedsiębiorców. Kończąc część oficjalną Burmistrz podziękował wszystkim przedsiębiorcom za przybycie i wartościowe rozmowy i zaprosił na przyszłoroczne spotkanie.

  BP UM

   

  Galeria - fot. Marek Frejnik

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.