GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Sportowe Mikołajki

    W dniu 07.12.2017r LKS „OLYMP” Błonie zorganizował dla swoich najmłodszych zawodników imprezę pod nazwą „Sportowe Mikołajki”.

    Współorganizatorem było Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Zabawy i konkursy z upominkami przeprowadzono w 3 grupach wiekowych. Dzieci i młodzież ćwiczyli i bawili się przy zupełnie zaciemnionej hali sportowej. Scenariusz był ogromnym zaskoczeniem dla małych sportowców. Mikołaj lądujący z okna na linie, prezenty spadające z sufitu na magiczne hasło, świecące i wirujące obręcze, rakiety tenisowe oraz balony to tylko część atrakcji a przy tym wszyscy mali byli świetlikami w przenośni i dosłownie przypiętymi na koszulkach. Starsza grupa próbowała swych sił grając w tenisa świecącymi piłkami. Wszyscy bawili się przy radosnej świątecznej muzyce. W ten sposób dziękujemy pociechom za cały rok treningów i życzymy sukcesów.

    Ze sportowym pozdrowieniem

    Zarząd LKS „OLYMP” Błonie oraz
    Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.