GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Strefa Kobiet dziękuje wszystkim gościom za obecność na kolejnym spotkaniu integracyjnym, tym razem z okazji Dnia Babci i Dziadka

  W sobotę 3 lutego 2018 roku, dzięki uprzejmości Proboszcza Parafii w Bramkach ks. Grzegorza Wieteska, Strefa Kobiet zorganizowała kolejne spotkanie integrujące lokalne środowisko

   

  W salce parafialnej świętowaliśmy tym razem Dzień Babci i Dziadka. Na Seniorów z Bramek i okolic czekało przedstawienie, muzyka na żywo i słodki poczęstunek. Wnuczki mogły przygotować laurki dla Babci i Dziadka. Słowem – wydarzenie iście międzypokoleniowe.

   

  Na początku Babcie i Dziadkowie obejrzeli przedstawienie na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Gości przywitała Pani Aneta Krasińska, która wraz z klasą II Gimnazjum z Bożej Woli, dokonała świetnej interpretacji tej historii. Brawurowe wykonanie, scenografia, atmosfera, sprawiły, że wszyscy oglądali przedstawienie ze wzruszeniem. W wielkim finale mieliśmy przyjemność wysłuchać utworu „Alleluja” do słów Pani Anety w wykonaniu młodej solistki, Karoliny, przy udziale wszystkich pozostałych aktorów. Dziękujemy Pani Reżyser i utalentowanej młodzieży za przyjęcie zaproszenia oraz pomoc w przygotowaniu uroczystości. Gratulujemy profesjonalizmu, odwagi, dostarczenia wzruszeń i niesamowitych wrażeń! Mamy nadzieję, że to nie jedyny raz kiedy będziemy mogli współpracować.


  Następnie na scenie pojawił się Pan Józef Steć z akordeonem i widownia zamieniła się w salę balową. W tany poszli najpierw gimnazjaliści, potem organizatorzy i goście. Tańce i śpiewy rozradowały publiczność, zabawie nie było końca. Pięknie dziękujemy Panu Józefowi, za porwanie do tańca i stworzenie cudownej atmosfery.


  Nasi kochani Dziadkowie i Babcie miło rozmawiali przy kawce, herbatce i słodkim poczęstunku, od którego uginały się stoły. Każdy Senior zamiast kwiatka otrzymał słodki wafelek. W międzyczasie dzieci – wnuczki mogły przygotować dla swojej Babci i Dziadka kolorową laurkę. Na stołach warsztatowych był papier, kolorowe szablony i cały asortyment papierniczy, który umożliwił twórczość naszych najmłodszych gości. Oczywiście niesłabnącym powodzeniem wśród przybyłych dzieci cieszył się nasz kącik malucha.  

  Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, za ich obecność i słodkości przyniesione na wspólny stół, jak również wolontariuszom za zorganizowanie tych cudownych chwil.

  Ogromne podziękowania należą się również Panu Burmistrzowi Błonia Zenonowi Reszce oraz Panu Zastępcy Burmistrza Markowi Książkowi, Pani Radnej z Gminy Baranów Beacie Fabisiak, Panu Sołtysowi Dębówki Andrzejowi Rutkowskiemu za finansowe wsparcie w organizacji spotkania integrującego mieszkańców. Szczególne podziękowania składamy dla Pana Sołtysa Bramek Andrzeja Rybak za nieocenione wsparcie w organizacji i obecność podczas uroczystości. Dla naszej Pani Basi i Pana Adama z Caritas Bramki ślemy wyrazy wdzięczności za serce i pomoc techniczną.

  Strefa Kobiet dziękuje za Państwa obecność i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych naszych inicjatywach. Kolejne pomysły już w przygotowaniu. Zapraszamy!

  Strefa Kobiet

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.