Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2014-07-31, 00:16

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ginekolog
PostNapisane: 2012-07-02, 18:51 
Witam, w szczególności drogie Panie :) chcialabym uzyskac radę od mieszkanek Błonia. Od niedawna mieszkam w tym miasteczku, poznalam juz je trochę. Teraz poszukuję lek ginekologa, nie wiem gdzie się udac żeby nie trafić na jakiegoś nieodpowiedzialnego lekarza który zedrze ze mnjie kasę, prosze bardzo o rade i z góry dziękuję. :)

Zgłoś post

Tytuł: Re: ginekolog
PostNapisane: 2012-07-03, 06:08 
ja zamiast do ginekologa chodze do okulisty ponieważ uważam,że okulista lepiej widzi i jest bardziej spostrzegawczy...

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-03, 11:03 
Ja tutaj mieszkam 7 lat. Do ginekologa jeżdżę do Warszawy. Tutaj zdania są bardzo podzielone i wolę nie testować na sobie, który lekarz jest dobry :-)

Słyszałam, że w Credomedzie mają dobrych lekarzy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-03, 13:51 
WITAJ KOLEŻANKO UDAJ SIĘ DO OŚRODKA ZDROWIA 1 PIĘTRO VITA MED TAM UZYSKASZ INFORMACJE DOTYCZĄCOM GINEKOLOGA

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-03, 18:10 
A ja tutaj mieszkam od 30 lat i też jeżdżę do Warszawy...chodzę do tego ginekologa, który prowadził moje ciąże, zresztą w Warszawie pracuję i "żyję". W Błoniu śpię :) Nie rezygnuj ze swojego ginekologa, jeśli masz dobrego, a jeśli koniecznie chcesz z Błonia sprawdź dr Gajewską, niektórym pasuje.

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-04, 07:01 
dr Radiukiewicz, przyjmuje w ośrodku zdrowia. Niestety na wizytę u niego czeka się nawet 3 miesiące.

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-04, 11:59 
niestety w Błoniu nie ma dobrego ginekologa !!!!!!!!

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-04, 16:51 
Zależy co kto lubi. ja od wielu lat chodzę do dr Gajewskiej na ul. Poznańską i jestem zadowolona. wzorowo poprowadziła trzy ciąze; faktem jest,że początkowo jest nieco małomówna, ale potem już tylko lepiej. napewno jest uważna i drobiazgowa.
W ośrodku faktycznie p. Radiukiewicz, ale kolejki- masakra. Druga p. ginekolog z błońskiego ośrodka zdrowia p. Gutkowska- Boże uchowaj:) Vita-med nie ma ginekologa

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-07, 10:16 
@ mamamia, to cud ze masz takie pozytywne doświadczenia z p.Gajewska z ul. Poznańskiej, może twoje ciąże po prostu przebiegały wzorowo i nie potrzebowałaś konkretnego leczenia.
wg mnie, jak również z innych zasłyszanych opinii pacjentek wynika, ze p.Gajewska, to delikatnie mówiąc "RZEŹNIK". Może jest osobą na pozór konkretną w swym zachowaniu i wydawaniu diagnozy lekarskiej, ale nie koniecznie trafnej. Przyjemna w kontakcie nie jest, ponadto wymyśla dolegliwości i naciąga pacjentki na niepotrzebne badania, z których czerpie korzyści finansowe. Wiarygodność stawianych diagnoz Przez p.Gajewską, z powodu braku efektów z kosztownego leczenia zmuszała mnie do konfrontacji u innych lekarzy, gdzie opinie diametralnie się różniły-korzystnie dla mnie jak czas pokazał. Osoby, które korzystają z usług tej Pani, typu - kontrola-recepta-nic się nie dzieje - może i mogą być zadowoleni z kosztownych wizyt. Pacjenci z dolegliwościami mogą się z czasem leczenia rozczarować. P.Gutkowska z Vita-medu może i nie jest przychylna w kontakcie-kwestia podejścia, bynajmniej nie wymyśla chorób, żeby naciągać pacjentów, wizyta bezpłatna na ubezpieczenie i wcale bez długiego oczekiwania, również można korzystać.
Kwestia leczenia jest indywidualna i zależy od sympatii i zaufania pacjenta do lekarza jak i zasobu portfela. Faktem niestety jest, iż w Błoniu i okolicy brak dobrych ginekologów i w razie potrzeby konkretnego leczenia trzeba poszukiwać dalej, ponosząc większe koszty.

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-07, 21:32 
To ja powiem tak, może zbyt szczerze, ale prawdziwie - jeśli jesteś nieatrakcyjną Kobietą ( za dużo kilogramów, zero depilacji ) to dr Gajewska się sprawdzi, złapiesz z nią dobry kontakt. W przeciwnym razie, jedyne na co możesz liczyć, to wykład na temat szkodliwości depilacji :roll:

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-08, 12:48 
zgadzam się Tobą @zawiedziona pacjentko, rzeczywiście dr Gutkowska strzela niepotrzebne komentarze wydepilowanym pacjentkom i jest foch, nie wiem po co to, może sama boi sie żyletki :lol:

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-09, 12:42 
Specjalistą nie jestem, ale zerknąć mogę. :P

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-09, 22:14 
dr Gajewska-w 100% TAK, dzieki niej nasze dziecko jest dziś z nami, mnie ale i kilku moim znajomym bardzo odpowiadała, zresztą i ja miałam ją poleconą przez kogoś, chociaż sposób bycia ma specyficzny, ale to kwestia przyzwyczajenia i wiedzy na ten temat, jest naprawde ok
co do reszty zgadzam sie z mamamia

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-13, 14:01 
absolutnie nikomu nie polecam dr Gajewskiej; jest dobra, dopóki faktycznie nie zasięgnie się porady innego lekarza. Specjalizuje się tylko w ciążach "bezproblemowych". U mnie po porodzie nie rozpoznała obrazu na usg, nie odróżniając skrzepów od blizny.
Ciągle zastanawiam sie dlaczego tyle kobiet jeszcze do niej chodzi. Pewne z "braku laku".
Dla dr Gajewskiej wielkie absolutnie NIE !

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-26, 14:05 
Dobry ginekolog to ten który pomoże :) A co do wypowiedzi dot.dr Gajewskiej- prowadziłam u niej pierwszą ciążę do 22tyg... i żałuję ... Miałam problemy pozornie błahe, ale jak się okazało za trudne dla pani doktor. Dzięki niej przyjmowałam niewłaściwe leki i "wylądowałam" na patologii ciąży, po powrocie ze szpitala otrzymałam komunikat "trzeba położyć się do rozwiązania do szpitala jeśli dolegliwości powrócą"... czekać aż będzie gorzej????? cała spłakana udałam się do innego lekarza(z polecenia), wystarczyły odpowiednie globulki (4 zł za opakowanie), jedno dodatkowe badanie i w szpitalu znalazłam się dopiero podczas porodu :) Myślę za p. Gajewska jest dobra o ile nic się nie dzieje, a ciąża przebiega bezproblemowo. Ale każdy wybiera co mu pasuje. A to że małomówna, dla mnie to wada... w końcu każdemu należy się wyczerpująca infromacja o stanie zdrowia swojego bądź dziecka. Podczas badanie usg w 12-stym tyg ciąży miałam wrażenie że moje dziecko nie oddycha... tak podbudowała moje szczęście "profesjonalna" pani ginekolog....

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1