GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

AKTUALNOŚCI

WYŁĄCZ ŚWIATŁO

24 marca - sobota
godz. 20.30 - 21.30

UWAGA: Urząd Miejski w Błoniu nieczynny

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 marca 2018 r. (środa) Urząd Miejski w Błoniu będzie czynny do godz. 15.00. Jednocześnie informujemy, że dzień 30 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy. Urząd Miejski w Błoniu będzie w tym dniu nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Święta Wielkanocne w Błoniu - 25.03.2018

Burmistrz Błonia, Centrum Kultury w Błoniu, Błoński Uniwersytet Trzeciego Wieku, Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkotykowych serdecznie zapraszają w niedzielę 25.03.2018 na KIERMASZ WIELKANOCNY

Konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego na lata 2014-2020

 (LSR) dla obszaru gmin: Czosnów, Leoncin, Łomianki, Kampinos, Leszno, Błonie, Stare Babice, Izabelin, Ożarów Mazowiecki

W tym roku nie będzie dyżuru pracowników Urzędu Skarbowego

Informujemy, że z godnie z informacjami uzyskanymi w Urzędzie Skarbowym Warszawa-Bielany w tym roku pracownicy Urzędu Skarbowego nie będą pełnili dyżurów w terenie. Urząd Skarbowy zaprasza na Dzień Otwarty  7 kwietnia. 

Kondolencje z powodu śmierci Ś.P. Jana Dobrogosta Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Błoniu

Pobór krwi w OSP w Błoniu

W dniu 23 marca 2018 r. (piątek) odbędzie się pobór krwi od członków klubów i sympatyków oraz mieszkańców miasta i gminy Błonie w OSP w Błoniu (ul. Jana Pawła II nr 3)  w godzinach 9.00 - 14.00.

Marka Electrolux rozpoczyna akcję UWOLNIJ PRZEDSZKOLE OD SMOGU - prosimy o głosowanie

W ramach tej inicjatywy, Electrolux podaruje oczyszczacze powietrza 25 placówkom w całej Polsce. Można głosować co godzinę na dowolną liczbę placówek w dniach od 06.03 do 30.03.2018 r.

Nabór w konkursie dla start-up’ów STARTUJ Z MAZOWSZA został przedłużony. Na wnioski konkursowe czekamy do 6 kwietnia br.!

Mazowieckie startupy, mogące pochwalić się innowacyjnymi produktami, usługami lub rozwiązaniami technologicznymi, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Startuj z Mazowsza”.

Uzupełniający nabór wniosków o pomoc finansową w ramach MIAS (Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw ) MAZOWSZE 2018 będzie trwał od 22 marca do 6 kwietnia 2018 r.

Galeria

Zobacz galerię zdjęć

Relacje TV

Zobacz relacje TV

Mapa Gminy

Spacer wirtualny

Budżet obywatelski 2018

Zagospodarowanie odpadów

KALENDARZ

KALENDARZ IMPREZ
Przejdź do BIS
Przejdź do BIP
Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.