GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Środa 6 grudnia - godz. 17.00 - świąteczna iluminacja w Parku "Bajka" została odpalona!

  W środę 6 grudnia z okazji „Mikołajek” w Parku „Bajka” w obecności sporej grupy mieszkańców (mimo złej pogody przybyło dużo dzieci) została odpalona świąteczna iluminacja.  

   

  Z wybiciem godz. 17.00 Burmistrz Zenon Reszka rozpoczął odliczanie (w czym mocno wspierały go dzieci) i kolejno rozświetlały się piękna choinka, bombka umieszczona w bramie wejściowej i szczególna atrakcja, niedawno odnaleziony w Błoniu „Złoty pociąg”, który również pięknie się rozświecił i wywołał falę zachwytów. Do najnowszego nabytku parkowego można wejść i posiedzieć. Pociąg jak zauważyły niektóre maluchy ma tylko jedną drobną wadę tzn. nie jeździ, ale za to jest pięknie oświetlony.

  W tym samym czasie ruszyło lodowisko, na które chyba wszyscy czekali, bo mimo deszczu na lód weszło kilkanaście osób. Burmistrz podziękował wszystkim niezawodnym, najwytrwalszym uczestnikom i życzył dużo radości i zabawy!

  Za zdjęcia dziękujemy również niezawodnemu Markowi Frejnikowi - fotogaleria

   

  Mikołajki w Parku Bajka

   

   

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.