GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Przy Przedszkolu Publicznym nr 3 w Błoniu zakończony został I etap budowy placu zabaw

   

  Inwestycja (realizowana przez firmę HIP BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) polegała na zdemontowaniu i wymianie starych urządzeń zabawowych, a także na wymianie ogrodzenia.

  Plac zabaw przystosowany jest dla dzieci od 3 roku życia, które teraz będą bawić się i rozwijać sprawność korzystając z wielu różnych urządzeń zabawowych, tj. zestaw wielofunkcyjny w kształcie wozu strażackiego wyposażony w zjazd strażacki, schodki, dwie zjeżdżalnie a także elementy edukacyjne, linarium z tunelem, karuzela, huśtawki i drabinki. Wokół zabawek znajduje się nawierzchnia amortyzująca upadki, dzięki czemu nie ma obawy o bezpieczeństwo dzieci. Ponad to na placu zabaw można grać w piłkę nożną na mini boisku z nawierzchnią ze sztucznej trawy i mini bramkami. A w okresie zimowym dzieci będą mogły zjeżdżać na sankach ze skarpy, co jest dodatkowym urozmaiceniem i frajdą dla maluchów. Podczas etapu II plac zabaw zostanie wyposażony w kolejne urządzenia zabawowe, sprawnościowe i edukacyjne, aby dzieci mogły z pożytkiem spędzać czas na świeżym powietrzu.

  Plac zabaw jest ogólnodostępny w godzinach określonych w regulaminie.

  Wydział Iinwestycyjno-Techniczny UM w Błoniu
  Joanna Kulisiewicz-Nyks

   

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.