GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Narty biegowe z Powiatem Warszawskim Zachodnim !

  W dniu 28 stycznia 2018, Powiat Warszawski Zachodni wraz z Parkiem Rozrywki Julinek, Gminą Leszno oraz Kampinoskim Parkiem Narodowym zaprasza miłośników sportów zimowych do udziału w  6. Narciarskim Rajdzie Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r.

   

  Plakat - Rajd Narciarski

   

  „Narciarski Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r. na trwałe wpisał się do kalendarza imprez sportowo - rekreacyjnych Powiatu Warszawskiego Zachodniego”.

   

  Trasa Rajdu Narciarskiego Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r.

   


  Podobnie jak w edycjach poprzednich w tym roku organizatorzy wyznaczyli tę samą trasę czyli dwie pętle po 5,5 km. Całość będzie przebiegała szlakami turystycznymi Kampinoskiego Parku Narodowego, ze startem na terenie Parku Rozrywki Julinek, Julinek 1 Leszno k/Błonia. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Liczba miejsc limitowana - 200 osób. Po zmaganiach sportowych, na uczestników czekają ognisko i ciepły poczęstunek.
   

  W programie także pokazy historyczne grupy rekonstrukcyjnej z okresu Powstania Styczniowego. Organizatorzy zapewniają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia 100 kompletów nart i butów, po wcześniejszej rezerwacji sprzętu (decyduje kolejność zgłoszeń). Po uprzednim procesie rejestracji można też wziąć udział w rajdzie z własnym sprzętem narciarskim.


  Formularz uprawniający do udziału w rajdzie, regulamin oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego, dostępna jest do pobrania na www.pwz.pl, oraz na www.moczydloalpina.pl  po pobraniu wypełnione formularze wysyłamy na kampinos150@gmail.com tel. informacyjny 517 143 924.


  Zapisy trwają do 19 stycznia ( jeśli limit 200 osób nie zostanie wcześniej wyczerpany ). W przypadku braku śniegu odbędzie się rajd Nordic Walking.

   

  Regulamin uczestnictwa - plik do pobrania (529,21KB).pdf

  Formularz zgłoszeniowy - plik do pobrania (43,5KB).doc

  Oświadczenie - plik do pobrania (344,67KB).doc   

                                                                                                                                              Radosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni
   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.