GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Strefa Kobiet w Bramkach prężnie działa

  10 lutego 2018, w ostatnią sobotę karnawału, w Bramkach odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci zorganizowany przez Strefę Kobiet.

   

  Dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza Grzegorza Wieteski, który zaszczycił uczestników Balu swoją obecnością, znów mogliśmy Państwa ugościć w salce parafialnej w Bramkach.

   

  Frekwencja najmłodszych gości była imponująca! Ponad 50 dzieci plus ich opiekunowie bawiło się na Balu. Przepiękne stroje najmłodszych i tych trochę starszych tworzyły nastrój karnawału. Nasi Animatorzy pod kierunkiem Pani Kasi Mielcarz, Pipi i Minionka, a także młodszej animatorki Karoliny, porwali i małych i dużych do wspólnej zabawy. Nad oprawą muzyczną, oświetleniem i rytmami czuwał Pirat wraz Pipi.
  W zaciemnionej Sali, pod srebrnym niebem balonowym, cała sala tańczyła, skakała, śpiewała – aż w sali powiało klimatem tropików ;) Niespożyta energia Pani Kasi i niezliczona ilość konkursów z nagrodami, nie dawały ani na chwilę odpocząć naszym gościom. Były tańce na gazecie, z rodzicami, skakanie na piłce, limbo, hula-hop, a do każdej zabawy rozdawaliśmy odblaski, smycze, breloczki, podkładki, pet shop’y, słodycze, bilety do kina, bilety do sali zabaw. Punktem kulminacyjnym Balu był wybór Królowej i Króla – najbardziej roztańczonych uczestników Balu. Królowa i Król otrzymali złote korony i szarfy oraz odtańczyli królewski taniec. Gratulujemy!
  Na koniec zabawy wszystkie dzieci sprawnie poradziły sobie z piniatą, w której ukryte były świecące bransoletki i słodycze. Chwilę oddechu można było złapać w naszej strefie malucha. Zabawa klockami, misiami, rysowanie, układanie puzzli trwało tam w najlepsze. Mamy nadzieję, że każde dziecko bawiło się doskonale.


  Za prezenty serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Panu Staroście Pawłowi Białeckiemu, który również był gościem na Balu, Panu Burmistrzowi Błonia Zenonowi Reszce, Kinu Bajka w Błoniu, Sali Zabaw Fiku-Miku w Teresinie, Pani Kasi Mielcarz, Pani Iwonce, oraz anonimowemu darczyńcy.

  Dla naszej Pani Basi i Pana Adama z Caritas Bramki ślemy wyrazy wdzięczności za serce i pomoc techniczną. Podziękowania ślemy również do Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Błoniu, Rady Rodziców z SP2 oraz do Pani Ewy Bujak za podarowanie ogromnej ilości balonów do udekorowania naszej Sali.

  A za to, że goście mogli posilić się słodyczami, ciastami, owocami i napojami, szczególnie dziękujemy Pani Radnej z Gminy Baranów Beacie Fabisiak, Panu Sołtysowi Bramek Andrzejowi Rybakowi, Caritas Bramki, wolontariuszom Strefy Kobiet i samym gościom za przyniesione smakołyki.

  Strefa Kobiet przesyła ogromne podziękowania za Państwa obecność i zaangażowanie w zabawie. Liczymy, że spotkamy się na kolejnych naszych inicjatywach. Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu ze Strefą Kobiet.

   

  Do zobaczenia!

   

  Strefa Kobiet - logo

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.