GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Charytatywny spektakl pt. Doktor Dolittle i jego zwierzęta 10.03.2018

  Dwujęzyczna Szkoła Hilaris zaprasza do obejrzenia wesołej opowieści o podróży, prawdziwej przyjaźni i o tym, że działając WSPÓLNIE można dokonać naprawdę wielkich rzeczy.

   

  Wierzymy, iż TEATR w życiu dziecka, podobnie jak książka i mądra zabawka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym jego rozwój.   Sam pomysł przedstawienia pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” zrodził się podczas zajęć teatralno-dramowych prowadzonych w naszej Dwujęzycznej Szkole Hilaris. Wszystko inne... z potrzeby serca, empatii i chęci pomocy naszemu znajomemu. Spektakl ten jest efektem końcowym kilkumiesięcznego projektu, w którego realizację włączyła się cała społeczność szkolna. Młodsi wychowankowie wcielili się w role aktorów, tancerzy i wokalistów, starsi zaś wzięli aktywny udział w promocji tego przedsięwzięcia. A wszystko to udało się dzięki wsparciu i zaangażowaniu rodziców oraz kadry nauczycielskiej naszej szkoły – za co serdecznie i z całego serca dziękujemy.

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia wesołej opowieści o podróży, prawdziwej przyjaźni i o tym, że działając WSPÓLNIE możemy dokonać naprawdę wielkich rzeczy…..

   

  Charytatywny spektakl słowno-muzyczny pt." Doktor Dolittle i jego zwierzęta"

  odbędzie się 10 marca o godz. 11:00 w sali widowiskowej w Centrum Kultury w Błoniu.


  CEGIEŁKA 15 ZŁOTYCH

  Po spektaklu zaprosimy Państwa do licytacji pięknych rękodzieł i osobistych przedmiotów mieszkańców Błonia i okolicy, którzy w ten sposób postanowili wesprzeć naszą akcję charytatywną. Całkowity dochód z imprezy przeznaczymy na terapię immunologiczną Mariusza - chorego taty, jednego z naszych uczniów. 

  Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kiermasz przepysznych różności i inne atrakcje dla naszych najmłodszych. Obiecujemy, że będziemy grać najpiękniej jak potrafimy. A Was prosimy o przybycie i dołączenie do naszej zbiórki.

   

  RAZEM możemy więcej!

   

   

  Doktor Dolittle 10.03.2018]

   

   

   

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.