GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

sprzedam lub zamienię na mieszkanie z dopłatą

Dom w Starych Faszczycach o pow. całk. 230,75 m2  (mieszkalna 180,36m2) + garaż o powierzchni 32,60 m2 na dwa samochody. Działka 1179 m2.

W całym budynku okna 3-szybowe. Ogrzewanie podłogowe (parter: kuchnia, łazienka, przedpokoje; piętro: łazienki), prąd, gaz, szambo. Ponadto instalacja  alarmowa strefowa i wideofon. Na budynku instalacja odgromowa.

Parter: kuchnia ze spiżarnią, salon z wyjściem na taras, wiatrołap, przedpokój, gabinet, łazienka, garaż z pomieszczeniem gospodarczym (kotłownia).

Poddasze: 3 przestronne sypialnie (w tym jedna z łazienką i miejscem przeznaczonym na garderobę), łazienka, pralnia.

Posesja ogrodzona (tył - ogrodzenie betonowe, bok i przód - podmurówka betonowa z siatką). Podjazd, chodniki i miejsce przeznaczone na altanę wyłożone kostką. Wokół domu drenaż z odprowadzeniem do zbiornika na wodę deszczową. W ogrodzie zamontowana instalacja nawadniająca i zraszająca, z własnym ujęciem wody. Działka zagospodarowana.

Okolica spokojna i cicha, mili sąsiedzi.  800 m drogi piechotą do stacji PKP Błonie.  

Dom na sprzedaż. Możliwa też zamiana na mieszkanie z dopłatą (Warszawa, okolice)

Tel. 501-782-576.

                             

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.