GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Pracuj na produkcji w branży spożywczej!

Manpower (agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

- Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem, stabilne zatrudnienie

- Bardzo konkurencyjną stawkę!

- Realną szansę na rozwój zawodowy w fabryce produkcyjnej renomowanej firmy

- Możliwość uzyskania premii rocznej

- Dofinansowanie do posiłków i dostęp do siłowni na terenie zakładu

- Opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

- Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

Kluczowe zadania na tym stanowisku:

- Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych

- Wspomaganie pracy operatorów produkcji

- Dbanie o porządek i higienę wokół miejsca pracy

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy fizycznej

- Zdolności manualnych i zmysłu technicznego

- Umiejętności swobodnej pracy w zespole i pod presją czasu

- Znajomości obsługi komputera i uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)

Aplikacje prosimy składać pod adresem: https://bit.ly/2KdEjfL

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 606-770-591

Oferta dotyczy pracy stałej.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier