GMINA BŁONIE Aktualności sportowe

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Aktualności sportoweSukces młodej tenisistki z LKS OLYMP

Sukces młodej tenisistki z LKS OLYMP

Nasza tenisistka Kinga ZIÓŁKOWSKA (Ludowy Klub Sportowy "OLYMP" BŁONIE) odniosła sukces zajmując II miejsce w grze pojedynczej Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Młodziczek, który został rozegrany na kortach RKT Return Radom w dniach 28-29.01.2017 r.

Mazovia Cup 2016 - Piłka Nożna Halowa Chłopców

W minioną sobotę, 5 listopada br. w Błoniu, w Gimnazjum nr 2 im. Świętego Maksymiliana Kolbego, odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych w ramach rozgrywek Mazovia Cup 2016.

Mistrzostwa LKS OLYMP w tenisie ziemnym - debel, rocznik 2004-2006

W dniu 8.10.2016r na kortach w Błoniu odbyły się Otwarte Mistrzostwa LKS OLYMP w tenisie w rocznikach 2004-2006. Zawody rozegrano systemem grupowym. Mecze pełne emocji kilkakrotnie kończył tie-break.

5 Turniej siatkówki plażowej BŁONIE PLAŻA'2016

Dzisiejszym, piątym turniejem plażówki, zakończylismy tegoroczny letni projekt BŁONIE PLAŻA'2016 (z początkiem października jako BOSSA-Olymp Błonie startujemy w kolejnej, już XXXIII edycji grodziskiej halowej GALS - 1 liga).

Finaly Międzypowiatowe w mini siatkówce dziewcząt

Mecz piłkarski Lamego vs. Błonie

Gminne finały piłki ręcznej - gimnazja

Dnia 5 kwietnia br w gimnazjum nr 2 odbyły się finały gminne w piłkę ręczną szkół gimnazjalnych. Zwyciężyła drużyna z Gminazjum nr 2.

Z kalendarza sportowych zmagań gminnych

Pierwszy miesiąc drugiego semestru 2015/2016 semestru był szczególnie intensywny w międzyszkolnych zmaganiach sportowych.

Start w zawodach nowego klubu Hands of Stone Błonie

W dniach 26-28 luty 2016 odbyły się Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu podczas największych targów sportowych branży fitness i sportów siłowych.

Piłkarski Turniej U9 - relacja z 19.03.2016

W dniu 19 marca br. w sali Gimnazjum nr 2 im. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci U-9 o puchar Wash&Perfect Cleaning. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Błonianka.

Ferie na sportowo z Klubem Sportowym Błonianka

W tegoroczne ferie KS Błonianka przygotowała aktywną formę wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców Gminy Błonie.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.