GMINA BŁONIE Dofinansowanie do wymiany pieca

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Dofinansowanie do wymiany pieca 

 

 

 

 

Burmistrz Błonia informuje, że od 27 kwietnia 2018 r. będzie można złożyć wniosek o dofinansowanie do wymiany pieca węglowego na gazowy.

Wniosek będzie udostępniony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Błoniu www.blonie.pl oraz w budynku Urzędu przy ul. Nowakowskiego 10 - Referat Ochrony Środowiska.

Wniosek jest załącznikiem do Uchwały nr XLVII/368/18 Rady Miejskiej w Błoniu z dnia 12 marca 2018 r. zamieszczonej poniżej.

Kompletny wniosek będzie można złożyć osobiście w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Błoniu przy ul. Rynek 6. Będzie liczyć się kolejność zgłoszeń! Kwota dofinansowania jest ograniczona.

Zachęcamy Państwa do wymiany starych kotłów węglowych na piece gazowe.

 

Do pobrania:

Obwieszczenie Burmistrza Błonia z dnia 17 kwietnia 2018r. w sprawie naboru wniosków na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z likwidacją pieców węglowych na proekologiczne gazowe.

 

Uchwała nr XLVII/368/18 Rady Miejskiej w Błoniu z dnia 12 marca 2018 r. w sprawie określenia zasad udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Błonie na zadanie służące ochronie powietrza, polegającej na trwałej zmianie ogrzewania węglowego na proekologiczne

 

Uchwała nr XLVII/368/18 Rady Miejskiej w Błoniu z dnia 12 marca 2018 r. - wersja pdf do wydruku wniosku

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.